Vazhdojnë paslëkunjdet, ja sa ishte magnituda dhe epiqendra e lëkundjeve të fundit

Vazhdojnë paslëkunjdet, ja sa ishte magnituda dhe epiqendra e lëkundjeve të fundit

LAJMI I FUNDIT / Serisht termet i fortë në Shqipëri.LAJMI FUNDIT Tërmet i fuq ishëm godet Shqipërin
Një tërmet tjetër i fuqishëm ka goditur para 7 minutave Qarkun e Tiranës.Tërmeti i cili goditi sonte Tiranën ishte i magnitudës 4.5 shkallë righteri shtype rekl,am dhe shiko vide,on ja dhe video shikojeni e keni me poshte: