Vedat Muriqi nuk ka të ndalur, shikoni super golin e tij ndaj Instanbulspor

Skuadra e Fenerbahces ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Instanbulspor.

Golin e tretë për Fenerin e ka shënuar sulmuesi kosovar, Vedat Muriqi.

Muriqi ka shënuar gol në minutën e 74’të – ndërsa ai ishte i përfshirë edhe në golin e dytë, ku gjeti asistin ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni: