Veliu i LDK-së bën pak hajgare me Kurtin, nuk ia ka dëgjuar videon: Po e presim përgjigjien e VV-së

Nënkryetari i parë i LDK-së, Agim Veliu ka deklaruar sot se oferta e tyre për Vetëvendosjen është e qartë dhe se janë duke pritur që të deklarohen nga Lëvizja Vetëvendosje, raporton Gazeta Express.
Veliu ka deklaruar se në mbledhjen e sotme të kryesisë nuk do të ketë diçka lëvizje sa i përket ndryshimit të qëndrimit për koalicion. Per te pare videon e si tallet me kurtin shtyp ne rek’lamen me poshte edhe video hapet per pak sekonda