Vëllai i Gani Gecit e g0det fuqishëm isa mustafën, e quan ministër të RRAHMAN Morinës

Halil Geci, vëllai i anëtarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Gani Gecit, e ka goditur kreun e LDK’së, Isa Mustafën, duke e quajtur ministër të Rrahman Morinës. Geci thotë se koalicioni i LDK’së me VV\në është nisur me shije tradhtie dhe ashtu do të mbarojë.

Përmes një statusi në Facebook, Geci e quan Mustafën ish-zëdhënës të Serbisë dhe bashkëpunëtor të Rrahman Morinës..Ju kishim lutu te shtypni tek pjesa rek.lamuese nder kete shkrim qe te na ndihmoni ta mirembajm faqen.