Vendosi dhe lëshoi fishekzjarre nga prapanica e tij, burrit i ndodh “gjëma e madhe” (Video)

Vendosi dhe lëshoi fishekzjarre nga prapanica e tij, burrit i ndodh “gjëma e madhe” (Video)

Një burrë skocez është kritikuar nga shefat e shëndetit dhe sigurisë pasi është filmuar duke lëshuar fishekzjarre nga prapanica.Në videon e postuar në Twitter, aty shihet një fishekzjarre që po vendoset mes të prapanicës së një burri nga një burrë tjetër.Shoku i tij, i veshur me një pallto të zezë, më pas vazhdon të ndezë fishekzjarrin, dhe miqtë fillojnë të qeshin shtype rekl,am dhe shiko vide,on ja dhe video: