“Vetëm këngëtare s’je”, Xhesika Ndoja ia kthen r.ëndë ndjekësit: Te bëj diçka të të p,lasin sytë duke më parë, por djali nuk ndalet (FOTO)

Xhesika Ndoja, një ndër personazhet më të komentuara për historitë dhe bëmat nga jeta private, si dhe postimet me foto që dëshmojnë stilin e saj të jetës.Së fundmi këngëtarja ka publikuar një foto në Instagram ku njofton se në datë 18-19 tetor do të jetë në Zyrih për koncertin e radhës. Ajo që bie në sy është komenti i një ndjekësi, i cili shkruan ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on