Vetem puthje në buze, ja për çfarë dëshire i plotëson Bleona Çanit (Video)

Vetem puthje në buze, ja për çfarë dëshire i plotëson Bleona Çanit (Video)

Këngëtarja e njohur Bleona Qereti ishte e ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” të Arian Çanit. Teksa foli mjaft ndryshe lidhur me jetën e saj dhe për projektet e së ardhmes, moderatori dhe këngëtarja kujtuan edhe “kohët e vjetra”. Ishte momenti kur Bleona kishte ardhur në emision dhe ishte puthur me Çanin në buzë,për më shum detaje рër me shum ju paraqesim në video pamjet e plota.