VIDEO/ Aksident shumë i rëndë në rrugën Tiranë-Durrës

Përplasen dy makina në autostradë, plagosen nënë e bir në autostradën Tiranë-Durrës.Një aksident rrugor ka ndodhur gjatë paradites së sotme në rrugën Tiranë-Durrës. Dy makina, një Benz dhe një Volvo janë përplasur mes tyre. Benzi ka dalë nga rruga dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona.Nënë e bir, Hamide dhe Shpëtim Sipri, 59 dhe 33 vjeç kanë marrë plagë të rënda. Per te pare videon e plote shtyp ne rek1amen me poshte