VIDEO / Burri im eshte azilant, ka 4 vite që nuk vjen ne shtëpi, un kam mbetur shtatzënë dhe nuk di cfar ti them

Pershendetje dua te ndaj me ju nje problem timin se nuk po di si tia bej hallin ksaj pune. Ka 6 vite qe jame e martuar burri im punonte ne ndertimtari por per te fituar pak me shum se ne vendlindje vendosi te kerkoj azil pastaj te me merr edhe mua me vete. Por 2 vite pasi burri mori rrugen e gurbetit mu mu shuan shpresat se do te kthehet perseri dhe keshtu fillova duke u hapur nbiseda me persona jashte familjes,.,shtj,yp viidjeo rek.almen me pos.ht per te va,zhdrua