VIDEO / Dalin pamjet Astrit Dehari shihet duke u futur n’dhomën e tij pastaj 2 persona.. (Video)

Ky djali ne foto eshte Astrit Dehari nje ore a dy para se t’vdi ste. Koha e tushit.

Kjo foto flet ma shume se 1000 fjale t’Batonit. Shihja hapin – plot force rinore e gjalleri. Asnje shej depr esioni a thyemje shpirtnore.

E pashe edhe permes xhirimit. Ecke si KING.Shtype relamen dhe shiko pamjet ekskluzive vetem per ju