Video / Deshën të bëjn Spektakël në emision por i derdhet uji i shihet i gjithë pjesa..

Këngëtarja e shumë përfolur serbe gjithashtu dhe njëra ndër sexbombat e estradës Sandra Africa ishte në emision live tek tv Pink.Ajo nuk njihet edhe aq nga zeri i saj sa qe njihet nga format trupore dhe nga xhvjeshjet ne sken qe i ben Ajo u shfaq mjaft seksi me pamjen e saj dhe moderatori ja dha nje detyrë “challenge” ku të pasmet e saj ishin ne fokus shikoni me shume duke shtipur nerekk.llamen videon e plote e cila po ben namin ne rrjetet sociale.