VIDEO / E FUNDIT Kosovarja 21vjeçare aks identohet në Zvicër, godet pemën në skaj të rrugës

Në mëngjesin e sotëm në Zvicër, saktësisht në rrugën nga Scherz drejt Lupfig, një kosovare e moshës 21 vjeçare është aksidentuar me veturën e saj të llojit ‘BMW’.Siç raporton ‘Blick.ch’, kosovarja kishte tentuar që të parakalonte një veturë, por kur e kishte parë se një veturë tjetër po vinte drejt saj, 21 vjeçarja kishte dalë nga rruga dhe ka goditur një pemë JA DHE VIDEO SHTYPE REKL,AM DHE SHIKOJENI: