Video e rrallë e këngëtares TAYNA kur merrte pjesë në “Talent X” (VIDEO)

Video e rrallë e këngëtares TAYNA kur merrte pjesë në “Talent X” (VIDEO)

Këngëtares shumë të përfolur, Tayna, i është publikuar një video gjatë kohës sa ajo ishte pjesë e talent show’t “Talenti X”, shkruan RepublikaOnline.net

E re në moshë, me këngën e Leonora Jakupit, “Të fala ty Kosovë” ajo duartrokitej nga publiku.

Stipe relamen meposhte dhe shiko pamjet kur Tayna nuk duket aspak e njejt edhe sot ashtu siç paraqitet në këtë video