Video ekslusive / Reperi i njohur vd ees në aeroport, në moshën 21 vjeçare

Video ekslusive / Reperi i njohur vd ees në aeroport, në moshën 21 vjeçare

Ka ndërruar jetë reperi i njohur.Reperi i njohur, Juice Wrld, ka ndërruar jetë në moshën 21 vjeçare, si pasojë e një sëm undje tru nore, shkruan lajmi.net.Ai vd iq në aeroportin Midway të Chicagos, mëngjesin e të dielës. Ylli në ngritje kishte pasur gja kderdhje nga goja në momentin e arritjes së ekipit shtype rekl,am dhe shikoni vide,on: