Video ekslusive/ Serisht te’rmet i fort

Lëkundje të forta tërmeti janë ndjerë sërish në Tiranë në orën 00:33 me magnitudë 4.4 rihter.

Shqipëria është go ditur nga një tërmet i fuqishëm ditën e martë në orën 03:55 dhe nga ajo ditë kanë rënë me qindra tërmete.

Në vend kanë filluar edhe reshjet e shiut, duke e bërë akoma më të vështirë kalimin e natës për personat që u janë prishur shtëpitë shtype rekl,am dhe shiko vide,on: