Video ekslusive / Tërmeti shkund përsëri vendin!

Video ekslusive / Tërmeti shkund përsëri vendin!

LAJMI I FUNDIT / Tërmet në Shqipëri.Para pak minutash ka ndodhur një tërmet në Shqipëri.Tërmeti ka qenë me magnitudë 4.1, shkruan Indeksonline.Tërmeti është regjistruar në oren 00:14 ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni.Tërmet në Shqipëri.Para pak minutash ka ndodhur një tërmet në Shqipëri.Tërmeti ka qenë me magnitudë 4.1, shkruan Indeksonline.Tërmeti është regjistruar në oren 00:14 ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni.