VIDEO EKSLUZIVE / Harrojeni Koronavirusin , Ngjarje shume e rende ndodhi ne Kosove

Ngjare e turpshme në një familje në Pejë.Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka njoftuar se një person është arrestuar në Komunën e Pejës, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje e kishte sulmuar fizikisht babanë e tij.Rasti sipas policisë ka ndodhur dje rreth orës 09:00, derisa, i dyshuari raportohet se ka dëmtuar edhe disa orendi të shtëpisë.PRIT 5 SEKONDA DHE Shtype relamen dhe shiko pamje ekskluzive vetem per ju