VIDEO EKSLUZIVE / Vallzimi “twerk” me i qmendur i Elvana Gjates

Elvana Gjata vazhdon të jete njera ndër këngtaret me të pëlqyera jo vetem ne Kosovë dhe Shqiperi por edhe në tër boten ku flitet shqip.Elvana veqmas si kengtare ne kohën e fundit na ka ardhur mundsia ta shofim edhe si aktore pasi kan lancuar një filëm me moderatorin e njohur Ermal Mamaqin “2 Gishte Mjalte” shkruan Gazeta Ballina truse meposhte relamen dhe shiko pamjet se si vallezon Elvana Gjata sht1pe rek1am dhe sh1ko v1deon: