Video Exlusive 21 ore nën rrënoja Klajdi Qato tregon tmerrin!

Klajdi Qato është një nga të mbijetuarit e tërmetit tragjik që goditi Shqipërinë, mëngjesin e 26 Nëntorit. Ai arriti të nxirrej nga forcat e ekip-shpëtimit pas 21 orëve nën rrënoja, duke mos pësuar asgjë.Ditën e tërmetit, Top Story udhëtoi për në vendet më të prekura nga kjo lëkundje e fuqishme, ndër to është dhe zona e Kavajës shtype rekl,am dhe shiko vide,on: