Video exlusive Ja si vidhen ndihmat për të prekurit e termetit (Video)

Video exlusive Ja si vidhen ndihmat për të prekurit e termetit (Video)

Një ngjarje e shëmtuar është regjistruar paraditen e sotme në ambientet e jashtme të Ministrisë së Brendshme në Tiranë, ku qese me ndihma për personat e prekur nga tërmeti, janë futur brenda në ministri.

Kjo është filmuar nga aktivistët e Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit, teksa denoncojnë se një makinë me targa private shtype rekl,am dhe shiko vide,on ja dhe video: