Video exluzive Behgjet pacolli në jahtë me Vuçiqin,duke thurrur nje plan kunder Albinit

Video Exluzive Behgjet Pacolli Në Jahtë Me Vuçiqin, Radojiqiqin Dhe Zyrtarë Të Listës Serbe uciqi dhe Pacolli, foto e “rastesishme”. Kështu thotë opinionisti Agim Vuniqi, i cili ka postuar në rrjetin e tij social Facebook, një foto ku shihet Pacolli me Vuçiqin, Radojiqiqin dhe zyrtarë të Listës Serbe shtypni rek.kklamen dhe shikoni vjideo