Video Exluzive Do të të dj eg fëmijët…’/ Ar rest ohet “prokurori” që kërc ënoi fëmijët e Behgjet Pacollit, këshilltari: Ish-ministri është shumë i tron d itur

Policia e Kosovës, ka arrestuar personin që kërcënonte me jetë familjen e ish-ministrit të Jashtëm, Behgjet Pacolli.

Lajmin e ka bërë të ditur këshilltari i Pacollit, Naim Murseli, i cili u shpreh se i arrestuari kishte kërcënuar se do të digjte fëmijët e Pacollit.

“Personi i arrestuar në orët e vona mbrëmë, me incialet E.H, i cili kërcënoi z. Pacolli dhe fëmijët e tij i ka kërkuar gjithashtu para shtype rek,llamen shiko vjideo