VIDEO EXLUZIVE E FUNDIT / Akzzdzent në Rrugën e Kombit: Ndron j.ete këngëtarja shqiptare, lën.doohet 32-vjeçari nga… (VIDEO)

Vajza që ndërroi jetë në aksidentin e ndodhur në hyrje të Kalimashit pasditen e së dielës ishte një këngëtare e muzikës popullore të Mirditës, Stela Gjoka, ngjarja ndodhi në rrugën e Kombit, në afërsi të tunelit të Kalimashit, ku ishin me një shpejtësi prej 200km/h, Ja ju sjellim edhe videon kur ndodhi aksidenti.………shtyii’pee hapsri’en e mposht’me dhe pri’it 5 seki’onda pr tpar vidjeeonn