Video Exluzive Rapsodi simpatizant i Hashim Thaçit e Sami Lushtakut, përmes këngës kërc ënon me vr asje Albin Kurtin

Në kohën e pandemisë së koronavirusit, me të cilën po përballet krejt bota, në Kosovë, është edhe një telashe tjetër, politika.
Kjo pas kundërshtive të mëdha në mes të liderëve kryesor të vendit, kryesisht kryeministrit në detyrë, Albin Kurtit dhe Presidentit Hashim Thaçi.
E një simpatizant i këtij të fundit dhe Sami Lushtakut, rapsodi Nuredin Gashi, ka publikuar një këngë për Albin Kurtin dhe tani ish-këshilltarin e tij, Shkëlzen Gashin shtype rek;amen shiko vjideo..