Video exluzive Rexhep Selimi ka një porosi peër Behxhet Pacollin

Shefi i grupit parlamentar të VV’së, Rexhep Selimi, ka thënë në emisionin DPT te Fidani në T7 se askush nuk guxon tia ndaloj kthimin një deputeti në Kosovë. Ai thotë se ishte trillim që pastaj më vonë doli e vërteta..JA DHE VIDEO SHTYPE REKL,AM DHE SHIKO VIDE,ON E ME POSHTME