VIDEO / Humbi ndjeshjen e FIFA-s në ‘Pla.ySta.tion’, shikoni si e ‘paguan’ modelja duke ia mar..

Një nga sfidat që çdo adhurues i FIFA-s në PlayStation dëshiron të vendosë është të luajë atë që pëlqen duke vënë një vajzë të bukur në provë, që do të thotë, duke vënë bast rrobat gjatë duelit në lojën e famshme.Youtuber i famshëm brazilian Aruan Felix, sfidoi modelen e re Larisa Wambier, ku në çdo gol në FIFA, ata duhet të heqin qafe një veshje, një situatë që u ngrit gradualisht derisa modelja mahnitëse tregoi më shumë seç duhej………shtyii’pee hapsri’en e mposht’me dhe pri’it 5 seki’onda pr tpar vidjeeonn