Video / LAJMI I FUNDIT: “Ndahet” përsëri Lëvizja Vetëvendosje

LDK-ja po kërkon me ngulm qe kryeparlamentari ti takoje atyre, ndërsa VV-ja këtë gjë nuk po e pranon ne asnjë formë, pasi kjo mund te mos i pëlqej Konjufces, dhe sigurisht qe nuk dëshirojnë një ndarje tjetër.
Burimet brenda VV-se, tregojnë se Albin Kurti nuk dëshiron qa “djegg” njeriun me te besueshëm Glauk Konjufcen, per me shum ndiqeni video intervisten ne vazhdim