Video/ “Nuk e di a thuhet në televizion…”, Çiljeta flet për një nder që Erion Veliaj i ka bërë këngëtares

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka treguar se kryebashkiaku Erjon Veliaj e ka ndihmuar në periudhën e saj më të vështirë, kur humbi të atin. Këtë rrëfim ajo e bëri të ditur ditën e djeshme në emisionin“Jashtë Loje”.Kur u pyet lidhur me disa politikanët shqiptar, specifikisht Erion Veliajt, Çiljeta u shpreh se ai kishte bërë ndaj saj një veprim për të cilin ajo tha se e falënderon shumë, por pa e thënë konkretisht se çfarë.:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…