VIDEO/ Robert Berisha: Do të mbyllesha në karantinë me Rita Orën dhe do ta çmontoja deri ne mengjes per 12 ditë

Robert Berisha para pak dite ishte lëshuar nga izolimi në Qendrën Studentore.Robert Berisha ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin ‘Krejt ka pak’ ku foli rreth periudhës së vetë-izolimit.Këngëtari u pyet nga moderatorja se cilën nga artistet do e zgjidhe si shoqëruese gjatë kësaj periudhe të izolimit. Dhe ai nuk ka nguruar të kthej një përgjigje.ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on e me poshtme: