Video/ Shoferi i makinës shpëton për një ‘qime’ pasi rrëzohet ura mbi të

Video/ Shoferi i makinës shpëton për një ‘qime’ pasi rrëzohet ura mbi të

Drejtuesi i një automjeti ka shpëtuar për mrekulli kur një mbikalim është shembur dhe e gjitha është kapur nga kamerat e sigurisë. Kjo ngjarje ka ndodhur në Orenburg të Rusisë, ndërsa mbikalimi rreth 100 metra ka rënë dhe ka zënë të gjithë rrugën. Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e rrëzimit të urës, njëri prej të cilëve është dhe një shofer kamioni që po kalonte në urën në ato momente ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: