Videoja mes zyrtarëve, gazetari zbulon protagonistët e detajet: Ka dalë për qarkullim mes shokësh

Videoja mes zyrtarëve, gazetari zbulon protagonistët e detajet: Ka dalë për qarkullim mes shokësh

Prej ditësh po qarkullojnë zëra se një video me përmbajtje midis zyrtarëve do të publikohet. Lidhur me këtë gjë ka reaguar edhe gazetari Elton Qyno.Me anë të një postimi në rrjetet sociale, ai ka dhënë detaje lidhur me videon përmbajtje er’otike.Në këtë video përflitet se implikohet një zyrtare e ministrisë së brendshme me një ambasador të një vendi mik në vendin tonë ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni: