Vila super luksoze e Bashës/ Ja si e zë mat gazetari kryedemokratin

Pas publikimit të lajmit që Lulzim Basha është zhvendosur nga pallati ku jetonte në një vilë luksoze në një nga zonat më të shtrenjta të kryeqytetit, kryedemokrati nuk ka dhënë asnjë detaj në lidhje me kontratën e qerasë apo çmimin që e ka blerë vilën. Mbrëmjen e sotme ai ka qenë i ftuar te emisioni i Lutfi Dervishit në RTSH ku sërish nuk i êshtê pergjigjur dot pyetjes për kontraten e qerasë dhe pse nuk e publikon atë shtype rekl,am dhe shiko vide,on