Vjosa Osmani Merr Një Mbështetje Ndërkombëtare Pas Intervistës Së Mbrëmshme

Raportuesja e Parlamentit Evropian për Kosovën, Viola Von Cramon përmes një postimi në Twi tter ka thënë se Vjosa Osmani ka të drejtë për ato që ka thënë mbrëmë në një emision televiziv Ajo thotë se është mirë që ka politikanë të përkushtuar dhe të përgjegjshëm në parlamentin e Kosovës… Per me shum ndiqeni videon duke klikuar tek pjesa rek ,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..