Vjosa Osmani reagon kunder Thacit dhe thot qe duhet te jap dorheqje sa ma shpejt aj kri min el……

Vjosa osmani ne nje intervist per televizioni t7 ka folur per qeverin kurti dhe me pas ka reaguar ashper kunder presidentit te vendit duke akuzuar ate si nje kri mi nel i cili po e shfrytzon pasurin e kosoves kjo video po be namin ne kosov dhe diaspor shtypeni rek,,llamen dhe shikoni vjideo