Vogëlushja me talentin e saj të rrallë, njihuni me 9 vjeçaren që po “çme nd” të gjithë rrjetin (Video)

Elasticiteti i treguar në këtë video e ka kthyer në vajzën më të famshme në rrjetet sociale. Është vetëm 9-vjeç, por Wang Xin nuk ka humbur kohë për të treguar talentin dhe artin e saj.Prej vitesh, Xin ushtron sportin e kung fu, aftësi që e ka zbuluar edhe në këtë video të regjistruar në qytetin Linyi në provincën Shandong të Kinës.Më pas ajo tregon një fleksibilitet të madh, duke vendosur këmbët pas kokës dhe duke e futur në gojë shtype rekl,am dhe shiko vide,on ja dhe video: