Vorë/ Biznesmeni fle në lavazh, lokalin ua lëshon të prekurve nga tërmeti (Video)

Historia e një biznesmeni nga Vora i cili ka strehuar në biznesin e tij mbi 30 persona, banesat e të cilëve janë dëmtuar keq nga tërmeti i 26 nëntorit.

Ai vetë fle në lavazhin ngjitur, ndërkohë që familjarët, shumica të sëmurë e me fëmijë të vegjël i ka strehuar në lokalin e tij ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni: