Vozit me mbi 160 kilometra në orë, i riu filmon veten duke u rrok ullisur me veturë

Kenneth Hofler, 23-vjeç nga Konektikati i SHBA-ve, ka filmuar veten duke vozitur veturën nëpër autostradën I-95, dhe duke mos hezituar t’i japë sa më shumë gaz.
Sipas videos së publikuar më poshtë, ai po lëvizte me shpejtësi prej mbi 160 kilometra në orë dhe vazhdimisht e filmonte orën që tregon kilometrazhin, transmeton Telegrafi.