“Vri’tet” Shpat Kasapi me ar’më zja’rri midis Tiranës (Video)

“Vri’tet” Shpat Kasapi me ar’më zja’rri midis Tiranës (Video)

Këngëtari shqiptar nga Maqedonia, Shpat Kasapi, aktualisht po qëndron në Tiranë pasi është pjesë e spektaklit “Your Face Sounds Familiar”.Përveç angazhimeve në muzikë, ai duket se ka talent edhe për aktrim.Në këtë projekt filmik, këngëtari i njohur vr’itet, e disa pamje nga ky moment mund ti shihni për herë të parë në një video ekskluzive shtype rekl,am dhe shiko vide,on: