Ylli i Gjermanisë braktis të dashurën, nis aventurën me modelen franceze

Ylli i Gjermanisë braktis të dashurën, nis aventurën me modelen franceze

Kampioni i botës me Gjermaninë, Julian Draxler, është ka nisur një lidhje të re dashurie në jetën e tij.Edhe pse kishte disa vite përkrah, ish-të dashurës së tij, Lena Stiffel, së fundmi, lojtari i PSG-së ka vendosur ta braktisë atë dhe të kërkojë diçka të re.Nga sa mësohet, sulmuesi i njohur, ka nisur një histori dashurie me franceze Sethanie Taing ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: