Ylli i Real Madridit i kërkon Taynas të mbajë koncert në Brazil

Reperja Tayna ka zbuluar se lojtari i Realit të Madritit, Vinicius Jr., ka shprehur dëshirën që ajo të mbajë një koncert në Brazil.Kjo dëshirë është shprehur nga futbollisti përmes mundësisë së bashkëbisedimit që Tayna ka pasur sot me ndjekësit e saj në Instagram, shkruan Gazeta Express.Vinicius, i cili luan për ekipin spanjoll Real Madrid, është me prejardhje braziliane, i ka shkruar reperes kosovare: “Dua një koncert në Brazil”.Ndërsa Tayna ia ka kthyer me ktë video shtype rekl,am dhe shikoje: