Zbu lohet më në fund vajza që ia mori zemrën, reperi i njohur shqiptar drejt martesës (Foto)

Reperi MC Kresha pritet të kurorëzojë dashurinë e tij shumë shpejt.

Se nga MC Kresha ka të reja në jetën private, kjo dihet tash e disa muaj. Përgjatë verës u përfol se reperi do të kurorëzojë dashurinë në Shtator teksa më pas dyshimet u shtuan edhe nga prania e Kreshës krah një bjonde misterioze në një prej restoranteve në Shqipëri me rastin e ditëlindjes ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on