Zbulohet kush është ish-deputeti problematik, për të cilin Rudina Dembacaj la burrin

Zbulohet kush është ish-deputeti problematik, për të cilin Rudina Dembacaj la burrin

Pas shumë thashethemeve për divorc, të shoqëruara me arsyen e ndarjes që ishte një tradhti në mes, prezantuesja dhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj, më në fund vendos të konfirmojë ndarjen nga bashkëshorti, Aleksandër Varfaj.

“Po, është e vërtetë, po divorcohemi”, deklaroi ajo në një intervistë për “Wake up” në “Top Channel” pak ditë më parë ja dhe video shtype rekl,am dhe shikoje: