Zeshkan dhe shumë simpatik, kështu duket nga afër i dashuri i ri i Genta Ismajlit

Zeshkan dhe shumë simpatik, kështu duket nga afër i dashuri i ri i Genta Ismajlit

Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli është njëra prej këngëtareve më të dashura për publikun.Ajo komentohet shumë edhe për bukurinë dhe stilin e saj. Genta bënë pjesë në grupin e këngëtarëve që jetën e saj private arrin ta mbajë larg syrit të mediave, shkruan rtv21.35 vjeçarja duket se tashmë e ka gjetur dashurinë e saj. Genta është në lidhje me biznesmenin turk, i cili jeton dhe vepron në Zvicër, Huseyin Usta ja dhe video shtype rekl,am dhe shikoje: