Zhvishet Elton Ilirjani, u nxjerr b*thën politikanëve shqiptarë: “Për Berishën, Bashën, Ramën, Metën”

Biznesmeni i njohur shqiptar, Elton Ilirjani, është bërë shumë i komentuar këto kohë për shkak të deklaratave të tij pa frena.Ai e ka mbrojtur seksualitetin e tij dhe për këtë shkak, ka hapur shumë debate sidomos me deputetin konservator, Kujtim Gjuzi.Së fundmi, biznesmeni ka publikuar disa foto me të pasmet jashtë drejtuar kamerës dhe ka thënë se shtype rekl,am dhe shiko vide,on: