Ziza i ‘çmend’ njerëzit, shkon në kafene me gjoksin jashtë

Ziza i ‘çmend’ njerëzit, shkon në kafene me gjoksin jashtë

Ziza Pajaziti është një nga modelet më të mira shqiptare.

Ajo këtë gjë e dëshmon shpesh në rrjetet sociale, por, këtë gjë tanimë nuk po e bën vetëm në Instagram, shkruan Syri Kosova.

Me veshje provokuese modelja shkon edhe në kafene.

Nga atje ajo në IG hodhi një imazh ku shihet se nga gjoksi madh nuk ia mbante as bluza ja dhe video e keni me poshte: