“Zogu ma i mirë prej krejtve”, 6 vite pas super hitit dalin pamjet që…

“Zogu ma i mirë prej krejtve”, 6 vite pas super hitit dalin pamjet që…

Kanë kaluar 6 vite nga publikimi i një prej këngëve më të dëgjuara shqiptare, “Fenix”, nga Tuna dhe Cozman. Ishte pikërisht refreni “Zogu ma i mirë prej krejtve”, që e bëri shumë të famshme këtë këngë që vazhdon të dëgjohet edhe sot e kësaj dite.Për pamjen e Tunës në këtë videoklip është kujdesur stilisti i njohur Niko Komani i cili i ftuar në emisionin “Vizioni i Pasdites”, ka zbuluar prapaskenat ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni: