Zvicra jep lajmin e mirë për të gjithë qytetaret qe po flejnë aktualisht nëpër çadra

Nje lajm i mire vjen per te gjithe ata qe flejne neper cadra dhe kampet. Agron Duka ka bashkepunuar me nje sipermarres ne zvicer per te sjelle kontinier qe jane si shpia me kushte shume te mira. Ata mund te strehojne deri ne 100 persona. Ky lloj projekti do te lehtesoj hallet e banoreve qe flen ne cadra duk e edit qe pallatet duan kohe te behen shtyp ne foton posht ketij shkrimi n’diqni vidjeon.