Zvicra pran Kolapsit, 14’336 të infektuar 1123 raste për një ditë

Gjithsej 257 njerëz kanë vdekur për shkak të koronavirusit – 22 persona shtesë që nga e shtuna, kur kur u kryen rreth 111,000 testime për Covid-19 me 13% duke rezultuar pozitiv, shkruan CNN. Të 26 shtetet anëtare të kantonit zviceran dhe principata e Lihtenshtajnit janë të prekura nga virusi. Per te pare videon shtyp ne rek1amen me poshte